Silver Media Center | ÇAĞRI MERKEZİ
12543
page-template-default,page,page-id-12543,theme-burst,mkd-core-1.1,woocommerce-no-js,,burst-ver-2.1, vertical_menu_background_opacity, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
ÇAĞRI MERKEZİ VE CANLI YARDIM HİZMETLERİ

Bir kurumun her şeyi olan müşterileri ile olan iletişim kurma işini kendisinin dışında bir şirkete emanet etmesinin ne kadar zor ve güven gerektiren bir karar olduğunun farkındayız.

Silver Media Center kurucu yöneticilerinin her biri en az 20 yıllık çağrı merkezi sektörü deneyimine sahiptir. Bu birikim sayesinde Silver Media Center, kurumsal müşterileri için hızlı ve doğru karar verebilme, verdiği kararları hızlıca uygulamaya geçirebilme şansına sahiptir.

Kurucularımız şirketimizde aktif olarak çalışmakta ve her gün aynı heyecanla kurumsal müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin geliştirilmesine katkı vermektedirler.

FİRMANIZA ÖZEL ÜCRETSİZ SUNUM VE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN info@silvermediacenter.com’a mail atabilir veya sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.